Spolupráca

Možnosti spolupráce

Chcete byť náš obchodný partner?

Spolupracujeme s mnohými lekárňami, distribučnými spoločnosťami, ale stále potrebujeme správnych ľudí na správnych miestach. Ak máte záujem spolupracovať s našou spoločnosťou, neváhajte a napíšte nám na e-mailovú adresu , alebo zavolajte na číslo uvedené v našich kontaktoch.

 

Zmluvná výroba čajov

Okrem výroby a predaja našich produktov poskytujeme služby podľa prianí zákazníka – výroba tovaru na zákazku, produkty s vlastným grafickým designom, vloženie reklamných materiálov pod kryciu fóliu výrobkov… Ak sme Vás zaujali, a chceli by ste o tom vedieť viac informácií, kontaktujte nás.

 

Spracovanie suroviny

Spracovanie čaju sa skladá zo štyroch hlavných krokov: zavädnutie, zvinutie, fermentácia, sušenie. Po vykonaní týchto krokov musíme čaj dôkladne zabaliť, aby odolal vonkajším vplyvom počas prepravy. Keďže čaj rýchlo vstrebáva pachy a je dosť náchylný na vlhkosť a svetlo, musí sa skladovať v tmavých, vetrateľných miestach.

 

Výroba čajov na reklamné účely

Naša spoločnosť vyrába rôzne druhy aj celé sady čajov na zákazku aj na reklamné účely. Ak máte záujem o výrobu, distribúciu alebo predaj čaju na reklamné učely, kontaktujte nás.

 

Blistrovanie

Naša spoločnosť Vám ponúka možnosť baliť Vaše kapsuly a tablety do blistrov. V prípade záujmu o blistrovanie Vašich produktov, kontaktujte nás.